Archív aktualit - Sport

10.1.2018 | Stolní tenis

Pozvánka na utkání extraligy žen ve stolním tenise 13. a 14.1.2018

Utkání ostravského týmu CDU Sport Ostrava v extralize uvidíte v tělocvičně SG Ostrava na Volgogradské ulici 13. a 14. 1. 2018. Přijďte povzbudit!

8.1.2018 | Lyžování

Životní body pro Gabrielu Capovou ve SP!

Naše absolventka Gabriela Capová dojela ve slalomu Světového poháru v Kranjské Goře na 19. místě a získala první body v nejprestižnější lyžařské soutěži.

Více na stránkách Českého svazu lyžování.

19.12.2017 | Judo

Aktualizovány stránky Juda

Byly aktualizovány výsledky za poslední tři roky na stránce kmenového sportu Judo.

28.11.2017 | Judo

Judisté třetí v dorostenecké lize

Posledním kolem v Ostravě pokračovala dorostenecká liga judistů. Jak se vydařila, se můžete podívat ve fotogalerii.
23.11.2017 | Judo

Lucie Kochová je vicemistryně ČR seniorek 2017

V pátek 17.11.2017 se v Hranicích na Moravě konalo Mistrovství České republiky v judu v kategoriích seniorů a seniorek.

[více…]
16.11.2017 | Atletika

Lukáš Tylšar si drží krosovou formu

Lukáš se představil dalšího krosového závodu, tentokrát v Hodoníně.

[více…]
13.11.2017 | Badminton

Marie Růžičková vicemistryní ČR v U15

Marie Růžičková se stala o uplynulém víkendu vícemistryní ČR ve dvouhře dívek v kategorii U15.

[více…]
9.11.2017 | Judo

Výsledky z MČR dorostu v judu 2017

Naši studenti se po roční přípravě znovu utkali s nejlepšími na mistrovství České republiky v judu v kategorii dorostenců a dorostenek v Brně.

[více…]
6.11.2017 | Moderní gymnastika

Aktualizovány stránky Moderní gymnastiky

Nový obsah v sekci Moderní gymnastika.

1.11.2017 | Judo

Judisté úspěšní na mezinárodním turnaji Grand Prix Bratislava 2017

V sobotu 28. 10. 2017, se naší judisté účastnili mezinárodního turnaje Grand Prix Bratislava 2017 v kategorii juniorů a juniorek. Turnaje se účastnili také zástupci Německa, Ukrajiny, Itálie, Gruzie, České republiky, Rakouska, Slovinska a samozřejmě v hojném počtu také domácí závodnici. Ani v této silné konkurenci se naši studenti neztratili a získali tato umístění:

• Zuzana Janiczková se ve váhové kategorii do 57kg umístila na 1. místě.
  • Lucie Kochová se ve váhové kategorii do 57kg umístil na 2. místě.