Doors to Europe

Projekt Doors to Europe je dotován z evropského vzdělávacího programu Comenius. Našimi partnerskými školami jsou střední školy z Barcelony (Španělsko), Trenta (Itálie), Rybniku (Polsko) a Vughtu (Nizozemí). Tento projekt byl vytvořen pro školní roky 2012/2013 a 2013/2014.

V březnu 2013 odjeli naši studenti na týdenní výměnný pobyt do Barcelony. V dubnu 2013 přijeli všichni partneři do České Republiky a prohlédli si Prahu a Ostravu. Po dni stráveném v naší škole odjeli všichni do Polska.

Příští školní rok se všechny partnerské školy sejdou v Itálii a v Nizozemí a studenti naší školy nebudou chybět.

Projekt Doors to Europe nabízí studentům spoustu různorodých aktivit – od poznávacích, sportovních až po vzdělávací a také skvělou možnost zlepšit svou znalost angličtiny.

Článek v Moravskoslezském deníku z 2. května 2014

• 26.4.2017 - Všesportovní kurz Račí údolí - první informace [více…]
  • 30.3.2017 - Přijímací řízení 2017/2018 [více…]
  • 17.3.2017 - Zpráva o činnosti a plnění úkolů příspěvkové organizace za rok 2016 [více…]