Školní stravování

Dopis ředitele rodičům

Prodej stravy

1. Bezhotovostně
    • od měsíce října bude možno hradit stravu inkasem. Podrobnosti jsou uvedeny v přihlašce ke stravování
  2. V hotovosti
    • v pokladně ŠJ obvykle poslední 2 pracovní dny předchozího měsíce a první 2 pracovní dny běžného měsíce

Ceník stravy

snídaně (ubytovaní) 24 Kč
obědy (strávníci 7-10 let) 26 Kč
obědy (strávníci 11-14 let) 28 Kč
obědy (strávníci 15 a více let) 30 Kč
obědy (ubytovaní) 30 Kč
večeře (ubytovaní) 25 Kč
obědy - dietní (strávníci 11-14 let) 27 Kč
obědy - dietní (strávníci 15 a více let) 29 Kč

Odhlašování stravy

Od září 2013 dochází ke změně v evidenci a odhlašování stravy - strávník si bude pomocí svého účtu na www.strava.cz (číslo zařízení 0633) evidovat výdej stravy, zjistit stav konta, odhlašovat stravu a vybírat z jídelníčku.

V nutných případech je možné provést odhlášení stravy na jidelna@sportgym-ostrava.cz nebo na telefonu 596 752 255.

Mobilní aplikace

Byla vydána mobilní aplikace s funkcemi portálu STRAVA.cz pro mobilní telefony a tablety s OS Android. Podrobnosti k aplikaci naleznete na stránkách firmy VIS Plzeň.

Aplikace je dostupná pro Android OS na Google Play.

Školní jídelna

Školní jídelna slouží nejen žákům ubytovaným na domově mládeže, ale i ostatním žákům a zaměstnancům školy. Personál školní jídelny denně připraví na 900 obědů a celodenní stravu pro ubytované žáky. Během hlavních prázdnin v roce 2004 prošla školní jídelna rozsáhlou rekonstrukcí podle požadavků EU.

• 24.2.2017 - Sportovci roku SG za rok 2017 [více…]
  • 16.2.2017 - Sněhuláci pro Afriku [více…]