Studijní informace a dokumenty

Seznam učebnic

Školní zájezdy

10 NEJ Z KRÁLOVSKÉ ANGLIE

Ve spolupráci s CK Školní zájezdy, s. r. o. budeme v termínu 22. 6. - 27. 6. 2019 realizovat studijně-poznávací zájezd do Anglie. Zájezd je určen pro studenty tříd tercie, kvarty a 1.– 4. ročníků. Cena zájezdu 7 890 Kč bude rozdělena do 3 splátek.
Případné dotazy posílejte na drahomira.strakosova@sportgym-ostrava.cz.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku odstřihněte a do 20. 2. 2019 odevzdejte třídnímu učiteli, nebo v kabinetě anglického jazyka č. 28 (D. Strakošová, I. Orlíková). Tato přihláška je závazná.

Příprava na talentové přijímací zkoušky na VŠ

Příprava na talentové přijímací zkoušky na VŠ ze sportovní gymnastiky bude jako každoročně probíhat každé úterý od 15.10–16h v tělocvičně sportovní gymnastiky TJ Sokol Moravská Ostrava 1 v centru Ostravy (ulice Čs. Legií 16, vedle Divadla Jiřího Myrona) pod vedením Hany Masopustové. V případě zájmu mě kontaktujte v kabinetě č. 43 nebo v hodinách ZSV. Příprava bude probíhat i s jedním cvičencem, účast je dobrovolná. Příprava je určena jen pro studenty maturitních ročníků Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových.

Sportovní preventivní prohlídky

Fyziologické funkční zátěžové testy sportovců probíhá na Klinice sportovní medicíny a.s. na ulici Zdeňka Chalabaly 3401/2, Ostrava-Bělský Les. Ordinace je vybavena moderním špičkovým diagnostickým a hygienickým zařízením, která splňují nejpřísnější kritéria.

Škola zajišťuje a plně hradí sportovní prohlídky, včetně výpisu ze zdravotní dokumentace, pouze studentům oboru Gymnázium se sportovní přípravou.

Více o Klinice sportovní medicíny.

  0 dokumentů ke stažení

Dokumenty ke stažení

Změna organizace výuky

Žádosti


Aktuality

 • 26.6.2019 | Výuka
  Seznam učebnic pro školní rok 2019/2020 zůstal nezměněn [více…]
 • 25.6.2019 | Organizace
  SG obdrželo od pořadatelů Zlaté tretry šek na přípravu sportovních talentů [více…]
 • 4.6.2019 | Organizace
  Změna ceny obědů pro školní rok 2019/2020 [více…]
[archív aktualit]

Sportovní zprávy

 • 19.6.2019 | Atletika
  Český atletický rekord pro SG Ostrava [více…]
 • 18.6.2019Absolventi SG v nominaci na Evropské hry 2019 [více…]
 • 18.6.2019Na nadcházející Olympiádě dětí a mládeže máme nejpočetnější zastoupení v... [více…]
[archív sportovních zpráv]

Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava