CENTRUM REGENERACE LIDSKÉHO ORGANISMU

V prostorách Sportovního gymnázia, Ostrava – Zábřeh, vzniká nové  Centrum regenerace lidského organismu, (dále jen CRLO).

Nové centrum bude přístupné kromě studentů gymnázia, sportovcům a sportovním klubům, také široké veřejnosti, pro veškeré věkové kategorie dospělých a dětí, už od 1.měsíce jejich věku. Jedinečný prostor tak bude využíván k regeneraci a rekonvalescenci, k obnovení funkcí lidského organismu, včetně rehabilitací po operacích a úrazech. Komplexnost a hloubka regenerační metodiky spočívá v kombinaci využití přírodních produktů – mořského minerálního bahna a minerální soli, s vysokým obsahem přírodního beta-karotenu, solné vany a zdravotní masáže. Součástí služeb je také vyšetření fyzioterapeuta. Minerální bahna pocházejí ze Sakského jezera a obsahují velké množství životně důležitých látek, blahodárně působí na lidský organismus, obsahují vitamíny, antioxidanty a lipidy, přičemž u těchto ukazatelů výrazně převyšují bahno Mrtvého moře. Své uplatnění tato metoda najde při rekonvalencenci opěrného a pohybového aparátu, nervové soustavy, revmatismu ale také například při gynekologických či kožních onemocnění. V centru budou také 1x měsíčně probíhat metodické přednášky s ukázkou jednotlivých masérských technik a metodiky využití mořské minerální soli a bahna. Vstupné na přednášky bude zdarma, zájemci se mohou těšit například na téma proti stresové masáže, či masáže k uvolnění bolestivých stavů páteře a zad, masáž nohou, metodika odstranění celulitidy, a další.

 Předpokládaný termín otevření zkušebního provozu CRLO, pro gymnázium, sportovce a sportovní kluby je dne 16.10.2017 a pro veřejnost, druhá polovina měsíce listopadu 2017.

 Podrobnější info naleznete na :  www.centraregenerace.eu                


Archív aktualit 10.10.2017 | Kategorie: Aktuality Google+ twitter facebook Email


Aktuality

 • 4.1.2018 - Pour féliciter 2018 [více…]
 • 4.1.2018 - Olympijský festival 2018 - náborová výzva [více…]
 • 7.12.2017 - LYŽÁK ALPY - důležité informace k odjezdu! [více…]
[archív aktualit]

Sportovní zprávy

 • 10.1.2018 | Stolní tenis
  Pozvánka na utkání extraligy žen ve stolním tenise 13. a 14.1.2018 [více…]
 • 8.1.2018 | Lyžování
  Životní body pro Gabrielu Capovou ve SP! [více…]
 • 19.12.2017 | Judo
  Aktualizovány stránky Juda [více…]
[archív sportovních zpráv]

Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava