CENTRUM REGENERACE LIDSKÉHO ORGANISMU

V prostorách Sportovního gymnázia, Ostrava – Zábřeh, vzniká nové  Centrum regenerace lidského organismu, (dále jen CRLO).

Nové centrum bude přístupné kromě studentů gymnázia, sportovcům a sportovním klubům, také široké veřejnosti, pro veškeré věkové kategorie dospělých a dětí, už od 1.měsíce jejich věku. Jedinečný prostor tak bude využíván k regeneraci a rekonvalescenci, k obnovení funkcí lidského organismu, včetně rehabilitací po operacích a úrazech. Komplexnost a hloubka regenerační metodiky spočívá v kombinaci využití přírodních produktů – mořského minerálního bahna a minerální soli, s vysokým obsahem přírodního beta-karotenu, solné vany a zdravotní masáže. Součástí služeb je také vyšetření fyzioterapeuta. Minerální bahna pocházejí ze Sakského jezera a obsahují velké množství životně důležitých látek, blahodárně působí na lidský organismus, obsahují vitamíny, antioxidanty a lipidy, přičemž u těchto ukazatelů výrazně převyšují bahno Mrtvého moře. Své uplatnění tato metoda najde při rekonvalencenci opěrného a pohybového aparátu, nervové soustavy, revmatismu ale také například při gynekologických či kožních onemocnění. V centru budou také 1x měsíčně probíhat metodické přednášky s ukázkou jednotlivých masérských technik a metodiky využití mořské minerální soli a bahna. Vstupné na přednášky bude zdarma, zájemci se mohou těšit například na téma proti stresové masáže, či masáže k uvolnění bolestivých stavů páteře a zad, masáž nohou, metodika odstranění celulitidy, a další.

 Předpokládaný termín otevření zkušebního provozu CRLO, pro gymnázium, sportovce a sportovní kluby je dne 16.10.2017 a pro veřejnost, druhá polovina měsíce listopadu 2017.

 Podrobnější info naleznete na :  www.centraregenerace.eu                


Archív aktualit 10.10.2017 | Kategorie: Aktuality Google+ twitter facebook Email


Aktuality

  • 8.3.2018 - Výsledky školní recitační soutěže [více…]
  • 6.3.2018 - Pozvánka na všesportovní kurz v Račím údolí [více…]
  • 7.2.2018 - Nové ROZVRHY! [více…]
[archív aktualit]

Sportovní zprávy

  • 6.3.2018 | Fotbal
    Naši žáci získali Pohár starosty Ostravy-Jih [více…]
  • 5.3.2018 | Atletika
    Naši atleti na mistrovstvích ČR [více…]
  • 1.3.2018Studenti SG na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu [více…]
[archív sportovních zpráv]

Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava