Studentka našeho SG se účastní MS v Sofii v moderní gymnastice

Po náročné celoroční přípravě se v příštím týdnu studentka našeho SG Andrea Kozová zúčastní Mistrovství světa ve společných skladbách seniorek v moderní gymnastice. MS se bude konat ve dnech 13.–16. 9. 2018 v Bulharské Sofii.

V srpnu loňského roku se konal celostátní výběr do reprezentačního družstva společných skladeb seniorek. Cílem byla účast na ME a MS 2018. Na tento výběr byla pozvána i závodnice našeho klubu Andrea Kozová, která svou výkonnost potvrdila a byla zařazena do přípravy. Ta probíhala od září 2017 v Praze, od jara 2018 pak i v Brně. Součástí přípravy byly i reprezentační přípravné závody v Sofii a Baku, kterých se děvčata účastnila v jarních měsících. Účast na ME byla bohužel naším svazem nakonec zrušena.

V létě pak proběhlo reprezentační soustředění v bulharské Sofii, pod vedením bulharské reprezentační trenérky. Po něm pak následoval mezinárodní závod v Budapešti, ze kterého přivezla společná skladba 3 stříbrné medaile. Vyvrcholením celoroční přípravy pak bude příští týden MS v Sofii. Závodí se ve dvou skladbách s různým náčiním – skladba s 5 obručemi a skladba se švihadly a míči. Andrea závodí ve společné skladbě s 5 obručemi. Všichni držíme pěsti, Andrejko, ať se Vám to povede!


Archív sportovních zpráv 6.9.2018 | Kategorie: Sport – Moderní gymnastika Google+ twitter facebook Email


Aktuality

  • 11.1.2019 - Talentové zkoušky - informace [více…]
  • 17.12.2018 - Čas tanečních je letos u konce [více…]
  • 11.12.2018 - Lyžák Alpy (starší ročníky) - důležité informace k odjezdu, pobytu a nutná... [více…]
[archív aktualit]

Sportovní zprávy

  • 12.1.2019 | Atletika
    Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií ČR 2019 [více…]
  • 17.12.2018 | Atletika
    Rekord žákyň ve vrhu koulí vylepšen [více…]
  • 17.12.2018Vysledky plavců KPS Ostrava na MČR [více…]
[archív sportovních zpráv]

Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava