Titul Mistra České republiky zamířil také do Ostravy

Na právě skončeném republikovém šampionátu dorostenců a dorostenek v judu se dařilo také našim studentům.

Titul Mistr České republiky v kategorii dorostenců získal Tomáš Pavlica ve váze nad 90kg, kdy v turnaji nenašel přemožitele a všechny své souboje na tatami vyhrál před časovým limitem. Na druhém místě a titul vicemistra České republiky ve stejné kategorii získal Tomáš Meixner ve váze do 50kg, prohrál až ve finálovém souboji s tréninkovým kolegou z 1. Judo clubu Baník Ostrava.

Velice solidními výkony, i když bez konečného zisku cenného kovu se na šampionátu představili tito studenti Filip Malaczynski ve váze do 55kg, i když Filip vyhrál v turnaji čtyři zápasy, stačilo to pouze na konečné 5. místo. Daniel Šimek ve váze do 60kg obsadil také konečné 5. místo.

Archív sportovních zpráv 5.11.2018 | Kategorie: Sport – Judo Google+ twitter facebook Email