Výsledky atletického MČR juniorů a dorostenců

Deset cenných kovů vybojovali atleti SG na Mistrovstvích ČR v hale, které se konaly během měsíce února v halách v Praze a Ostravě.

Zlaté medaile vybojovaly Katrin Brzyszkowská (SSK Vítkovice) ve vrhu koulí dorostenek výkonem 14,54m, Bára Sajdoková (TJ TŽ Třinec) ve skoku vysokém juniorek výkonem 181cm a Rostislav Rožnovský (SSK Vítkovice) v chůzi na 5000m časem 23:14,54.

Stříbrné medaile získaly Lucie Králová (SSK Vítkovice) dorostenek ve vrhu koulí dorostenek (13,87m), Anna Zemaníková (SSK Vítkovice) na 1500m dorostenek (4:44,92), Zuzana Šustáková (TJ Sokol Opava) ve skoku o tyči juniorek (3,58m) a Beáta Sedláčková (TJ Sokol Opava) ve vrhu koulí juniorek (12,42m). Bronzové medaile získali Milan Ščibráni (SSK Vítkovice) v běhu na 400m dorostenců (50,10), Dan Kovář (Atletika Poruba) v běhu na 200m dorostenců (22,82) a na bronzové medaili ve štafetě 4x200m (1:44,23) se v dresech SSK Vítkovice podílely Adriana Fornůsková, Lucie Pisková a Tereza Sklenářová.

MČR v hale se zúčastnilo 33 studentů SG. Kromě získaných medailí se umístili 14 krát na pozicích do 8. místa.

1. Brzyszkowská Katrin koule Dky 14.54 SSK Vítkovice
1. Sajdoková Bára výška Jky 181 TJ TŽ Třinec
1. Rožnovský Rostislav chůze 5000m 23:14,54 SSK Vítkovice
2. Králová Lucie koule Dky 13.87 PB SSK Vítkovice
2. Zemaníková Anna 1500m Dky 4:44,92 SSK Vítkovice
2. Šustáková Zuzana tyč Jky 358 Sokol Opava
2. Sedláčková Beáta koule Jky 12,42 Sokol Opava
3. Ščibráni Milan 400m Dci F 50,10 PB SSK Vítkovice
3. Fornůsková, Pisková, Suchánková, Sklenářová 4x200m Dky 1:44,23 SSK Vítkovice
3. Kovář Dan 200m Dci 22,82
(R 22,57 PB)
Atletika Poruba
4. Picmausová Petra tyč Dky 3.45 SSK Vítkovice
4. Zawada Jakub trojskok Dci 13,48 TJ TŽ Třinec
4. Grulich Tomáš koule Jři 16,61 Sokol Opava
5. Pisková Lucie tyč Dky 3.35 SSK Vítkovice
5. Pisková Lucie dálka Dky 5.54 PB SSK Vítkovice
5. Navrátil, Duchovný, Pavliska, Ščibráni 4x200m Dci 1:33,71 SSK Vítkovice
5. Sajdoková Bára trojskok Jky 11,86 TJ TŽ Třinec
6. Klozík Aleš koule Dci 13.74 PB SSK Vítkovice
6. Pokorná Barbora trojskok Dky 11.18 SSK Vítkovice
7. Kiedroň Agnieszka tyč Jky 285 TJ TŽ Třinec
8. Fornůsková Adriana 200m Dky R 25,59 PB SSK Vítkovice
8. Navrátil Šimon dálka Dci 6.45 SSK Vítkovice
8. Stach Tomáš trojskok Jři 13.46 SSK Vítkovice
8. Štvrtňová Kristýna pětiboj 3248b. SSK Vítkovice

Archív sportovních zpráv 28.2.2019 | Kategorie: Sport – Atletika Google+ twitter facebook Email


Aktuality

  • 26.6.2019 | Výuka
    Seznam učebnic pro školní rok 2019/2020 zůstal nezměněn [více…]
  • 25.6.2019 | Organizace
    SG obdrželo od pořadatelů Zlaté tretry šek na přípravu sportovních talentů [více…]
  • 4.6.2019 | Organizace
    Změna ceny obědů pro školní rok 2019/2020 [více…]
[archív aktualit]

Sportovní zprávy

  • 19.6.2019 | Atletika
    Český atletický rekord pro SG Ostrava [více…]
  • 18.6.2019Absolventi SG v nominaci na Evropské hry 2019 [více…]
  • 18.6.2019Na nadcházející Olympiádě dětí a mládeže máme nejpočetnější zastoupení v... [více…]
[archív sportovních zpráv]

Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava Sportovní gymnázium Ostrava