Suplování:   Pondělí 9.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 9.3.2020 (12:00)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

9b.

SP.

SP.

Brzobohatý Radek

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

..

..

Papoušková Lucie

-

PE

Bj

Sr

-

..

-

-

-

-

   

Pokorná Šárka

-

SJ

SJ

PC

PC

-

-

-

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bjalončíková Jana

3.hod

supl. (Pp)

CEJ

2.O

(25)

 

Petruška David

2.hod

supl. (Pp)

CEJ

4.O

(25)

 

Pracná Irena

4.hod

spojeno (PK)

MAT

1.O (Chl)

(52)

 
 

5.hod

spojeno (PK)

MAT

1.O (Dív)

(52)

 

Strakošová Drahomíra

4.hod

supl. (Pp)

FRJ

4.O (anjf)

(31)

 

Štefánik Jan

2.hod

supl. (PK)

IVT

1.B (b)

(56)

 
 

3.hod

supl. (PK)

IVT

1.B (b)

(56)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

2.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

6.hod

FRJ

jafr

 

odpadá

 

(Pp)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

1.B

2.hod

IVT

b

(56)

supluje

Štefánik Jan

(PK)

 

3.hod

IVT

b

(56)

supluje

Štefánik Jan

(PK)

 

6.hod

FRJ

jafr

 

odpadá

 

(Pp)

1.O

4.hod

MAT

Chl

(52)

spojí

Pracná Irena

(PK)

 

5.hod

MAT

Dív

(52)

spojí

Pracná Irena

(PK)

2.B

1.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

2.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

2.O

3.hod

CEJ

 

(25)

supluje

Bjalončíková Jana

(Pp)

3.B

1.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

2.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

4.A

1.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

2.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

4.O

2.hod

CEJ

 

(25)

supluje

Petruška David

(Pp)

 

4.hod

FRJ

anjf

(31)

supluje

Strakošová Drahomíra

(Pp)

5.O

1.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

2.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

6.hod

FRJ

jafr

 

odpadá

 

(Pp)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

6.O

9.hod

IVT

a

 

odpadá

 

(PK)

 

9b.hod

IVT

a

 

odpadá

 

(PK)

 

 

Suplování:   Úterý 10.3.2020 (lichý týden)

datum výpisu: 9.3.2020 (12:00)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

9b.

SP.

SP.

Batková Renata

-

..

-

   

-

..

PC

..

-

   

Brzobohatý Radek

-

-

Kz

Kz

Kz

Kz

-

-

-

-

..

..

Liška Ondřej

-

-

-

-

Šu

-

KA

..

..

-

-

-

Papoušková Lucie

ZH

..

Bj

PC

-

-

-

-

-

-

   

Pokorná Šárka

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bjalončíková Jana

3.hod

supl. (Pp)

BIO

2.O

(25)

 

Karbulová Kateřina

7.hod

supl. (Li)

ZEM

2.A

(45)

 

Kozel Jiří

3.hod

supl. (BH)

SPP

4.O (voBr)

   
 

4.hod

supl. (BH)

SPP

4.O (voBr)

   
 

5.hod

spojeno (BH)

SPP

4.A (volB)+

   
 

6.hod

spojeno (BH)

SPP

4.A (volB)+

   

Pracná Irena

4.hod

supl. (Pp)

MAT

4.O (b)

(25)

 
 

8.hod

supl. (BA)

RUJ

6.O (jarb)+

(31)

 

Šlechta Viktor

8.hod

dozor celá škola

 

Šulcová Anna

5.hod

spojeno (Li)

TEV

5.O (tevh)+

   

Zahutová Jana

1.hod

Suplovací pohotovost

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

6.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

9.hod

ZEM

   

odpadá

 

(BA)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

1.B

5.hod

TEV

tevh

 

spojí

Šulcová Anna

(Li)

2.A

7.hod

ZEM

 

(45)

supluje

Karbulová Kateřina

(Li)

2.B

2.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Pp)

 

5.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

6.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

8.hod

RUJ

jarb

(31)

supluje

Pracná Irena

(BA)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

2.O

3.hod

BIO

 

(25)

supluje

Bjalončíková Jana

(Pp)

3.A

7.hod

RUJ

rusŠ

 

odpadá

 

(BA)

3.B

5.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

6.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

7.hod

RUJ

rusŠ

 

odpadá

 

(BA)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

4.A

5.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

6.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

4.B

8.hod

TEV

tevh

 

odpadá

 

(Li)

 

9.hod

TEV

tevh

 

odpadá

 

(Li)

4.O

2.hod

ZEM

   

odpadá

 

(BA)

 

3.hod

SPP

voBr

 

supluje

Kozel Jiří

(BH)

 

4.hod

MAT

b

(25)

supluje

Pracná Irena

(Pp)

 

4.hod

SPP

voBr

 

supluje

Kozel Jiří

(BH)

5.O

5.hod

TEV

tevh

 

spojí

Šulcová Anna

(Li)

 

5.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

6.hod

SPP

volB

 

spojí

Kozel Jiří

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

 

SP.hod

SPP

volB

 

odpadá

 

(BH)

6.O

1.hod

IVT

b

 

odpadá

 

(PK)

 

2.hod

IVT

b

 

odpadá

 

(PK)

 

8.hod

RUJ

jarb

(31)

supluje

Pracná Irena

(BA)

8.O

8.hod

TEV

tevh

 

odpadá

 

(Li)

 

9.hod

TEV

tevh

 

odpadá

 

(Li)

 

Zpracováno v systému Bakaláři