Opravdu bohatý byl tento víkend na sportovní události a výsledky. Martin Ryšavý nakonec s hokejovou reprezentací do 20 let obsadil čtvrtou příčku na Mistrovství světa v kanadském Edmontonu, když v boji o bronz podlehli Švédům 1:3.

Nikol Tabačková skončila ve finále oštěpařské soutěže na Mistrovství Evropy v Mnichově na 8. místě, Nikola Ogrodníková byla 12.

Triu českých reprezentantů ve stolním tenise na společném Mistrovství Evropy se zas tak nevedlo. Jiří MartinkoTomáš Polanský po postupu z kvalifikace prohráli v prvním kole a Lubomír Jančařík v kole druhém, kde nestačil na úřadujícího šampiona Bolla z Německa.

Šimon Křížek se zajímavým způsobem nominoval na zářijové Mistrovství Evropy juniorů v judu v Praze. Se svým reprezentačním kolegou ve stejné váhové kategorii svedl dvojzápas, kdy na konci obou byl Šimon šťastnější. Vždy zvítězil a mohl slavit nominaci na MEJ.

Viktor Byrtus skončil na Mistrovství Evropy ve squashi v Hamburku na 13. místě.