Nová mobilní aplikace pro držitele průkazů ISIC, ITIC a ALIVE

Byla spuštěna mobilní aplikace ALIVE APP pro držitele průkazů ISIC, ISIC Školák, ITIC a ALIVE.

Uživatelé si budou moci v aplikaci zobrazit digitální průkaz, všechny slevy, soutěže a svá cestovní pojištění. Digitální verze průkazu bude platná v dopravě a u poskytovatelů slev. Studenti, učitelé i zaměstnanci školy tak budou mít svůj průkaz a všechny jeho výhody vždy po ruce.

  • Digitální ISIC platí v dopravě včetně státem nařízené slevy pro studenty a žáky.
  • Uplatnění slev u benefitních partnerů a vyhledávání slev dle lokalizace.
  • Upozornění na expiraci průkazu.
  • Možnost uložit si oblíbené slevy.
  • Přehled aktuálních pojištění a jejich platnosti.
  • Číslo průkazu čitelně a přehledně stále před očima.
  • Žáci do 15 let mohou aplikaci používat pouze se souhlasem rodiče.

Aplikace ALIVE APP je zcela zdarma a dostupná ke stažení v APP STOREGOOGLE PLAY. Více informací o aplikaci najdete na www.aliveapp.cz.

Prodloužení platnosti ISIC karet

Pro čerpání slev v dalším období (září – prosinec následujícího roku, např. 09/2022–12/2023) si mohou zájemci zažádat o revalidační známku, a to na sekretariát u paní Valárikové. Cena je 250 Kč.

Po zaplacení příspěvku nadaci Sport mladých do 15. 10. bude zpět vráceno 100 Kč. Prodloužení platnosti není nutné, aby karta fungovala pro identifikaci na vstupech nebo ve školní jídelně.

Duplikáty karet ISIC

V případě ztráty nebo zničení karty ISIC je nutné zhotovit její duplikát. Pokud je karta platná v aktuálním období, pak je cena duplikátu 100 Kč. Platnost duplikátu zůstává na stejné období jako u karty předchozí. U karet, které již nebyly platné, je ale nutné zhotovit novou kartu v ceně 350 Kč (cena karty 100 Kč a licence 250 Kč). Platnost karty je pak na aktuální období.

V období od září do prosince aktuálního roku je možné v případě zájmu zhotovit novou kartu s platností až do prosince následující roku (např. 09/2022–12/2023). Cena je pak 350 Kč (cena karty a licence na další období). V tomto případě pak není nutné dokupovat revalidační známku, prodloužená platnost pro čerpání slev je vyznačena přímo na kartě ISIC.

Rozhodně doporučujeme si pro zhotovení duplikátu aktualizovat fotku na aktuální! Předejdete pak problémům s uplatňováním slev.

Ceník:

PožadavekCena
Nový průkaz350 Kč
Prodloužení platnosti průkazu (revalidační známka)250 Kč
Duplikát z ostatních důvodů (ztráta, poškození apod.)100 Kč
Duplikát z důvodu pochybení na straně školy50 Kč
Duplikát z důvodu vadného čipu0 Kč