Nová mobilní aplikace pro držitele průkazů ISIC, ITIC a ALIVE

Byla spuštěna mobilní aplikace ALIVE APP pro držitele průkazů ISIC, ISIC Školák, ITIC a ALIVE.

Uživatelé si budou moci v aplikaci zobrazit digitální průkaz, všechny slevy, soutěže a svá cestovní pojištění. Digitální verze průkazu bude platná v dopravě a u poskytovatelů slev. Studenti, učitelé i zaměstnanci školy tak budou mít svůj průkaz a všechny jeho výhody vždy po ruce.

  • Digitální ISIC platí v dopravě včetně státem nařízené slevy pro studenty a žáky.
  • Uplatnění slev u benefitních partnerů a vyhledávání slev dle lokalizace.
  • Upozornění na expiraci průkazu.
  • Možnost uložit si oblíbené slevy.
  • Přehled aktuálních pojištění a jejich platnosti.
  • Číslo průkazu čitelně a přehledně stále před očima.
  • Žáci do 15 let mohou aplikaci používat pouze se souhlasem rodiče.

Aplikace ALIVE APP je zcela zdarma a dostupná ke stažení v APP STOREGOOGLE PLAY. Více informací o aplikaci najdete na www.aliveapp.cz.

Prodloužení platnosti ISIC karet

Zájemci o prodloužení platnosti ISIC karty si mohou od začátku školního roku přijít pro revalidační známku na sekretariát k paní Valárikové. Cena je 180 Kč (od 1. 6. 2022 250 Kč). Po zaplacení příspěvku nadaci Sport mladých do 15. 10. bude zpět vráceno 80 Kč.

Duplikáty karet ISIC

V případě ztráty nebo zničení karty ISIC je nutné zhotovit její duplikát. Pokud byla karta platná, pak je cena duplikátu 110 Kč (od 1. 6. 2022 100 Kč). Platnost zůstává pak stále na stejné období jako u karty předchozí.

V případě zájmu o prodloužení platnosti až do prosince následující roku je u duplikátu karty ISIC cena 290 Kč (cena karty a licence na další období, od 1. 6. 2022 350 Kč). V tomto případě není nutná revalidační známka, prodloužená platnost je vyznačena přímo na kartě ISIC. Doporučujeme se nechat vyfotit pro vytištění aktuální fotky na duplikovanou kartu.

Pokud ztracená nebo zničená karta ISIC nebyla nebo není platná, pak se automaticky vyrábí nová karta v ceně 290 Kč (od 1. 6. 2022 350 Kč). Opět doporučujeme se nechat vyfotit pro tisk aktuální fotky na novou kartu.

Ceník:

PožadavekCena do 1. 6. 2022Cena od 1. 6. 2022
Nový průkaz290 Kč350 Kč
Prodloužení platnosti průkazu (revalidační známka)180 Kč250 Kč
Duplikát z ostatních důvodů (ztráta, poškození apod.)110 Kč100 Kč
Duplikát z důvodu pochybení na straně školy50 Kč50 Kč
Duplikát z důvodu vadného čipu0 Kč0 Kč