Požadavky na fotografii

Normálně fotíme nové žáky sami, ale z důvodu nemožnosti uskutečnit schůzku nastupujících žáků a jejich zákonných zástupců bude nutné si vyžádat fotografii přímo od vás:

  • nejlépe vyfotit žáka nově, doporučujeme bílé nebo hodně světlé jednotné pozadí
  • min. požadavky na fotografii ze strany GTS Alive jsou 300×360 px, 300 DPI, ale z důvodu ořezu a úprav ponechte fotografii v původní velikosti bez úprav
  • nedoporučujeme sken průkazkové fotografie z důvodu horší kvality a menší než požadované velikosti výsledné fotografie. Sken portrétní fotografie je možný (formáty 10×15 a větší).
  • fotografie by měla být ostrá, nerozmazaná, focená nejlépe v exteriéru (např. před světlou fasádou) při dobrém světle, bez stínů v obličeji
  • fotografii ve formátu JPG zašlete jako přílohu na email roman.strakos@sportgym-ostrava.cz, do předmětu emailu zadejte “ISIC – jméno uchazeče”

Prodloužení platnosti ISIC karet

Zájemci o prodloužení platnosti ISIC karty si mohou od začátku školního roku přijít pro revalidační známku na sekretariát k paní Valárikové. Cena je 180 Kč. Po zaplacení příspěvku nadaci Sport mladých do 15. 10. bude zpět vráceno 80 Kč.

Duplikáty karet ISIC

V případě ztráty nebo zničení karty ISIC je nutné zhotovit její duplikát. Pokud byla karta platná, pak je cena duplikátu 110 Kč. Platnost zůstává pak stále na stejné období jako u karty předchozí.

V případě zájmu o prodloužení platnosti až do prosince následující roku je u duplikátu karty ISIC cena 290 Kč (cena karty a licence na další období). V tomto případě není nutná revalidační známka, prodloužená platnost je vyznačena přímo na kartě ISIC. Doporučujeme se nechat vyfotit pro vytištění aktuální fotky na duplikovanou kartu.

Pokud ztracená nebo zničená karta ISIC nebyla nebo není platná, pak se automaticky vyrábí nová karta v ceně 290 Kč. Opět doporučujeme se nechat vyfotit pro tisk aktuální fotky na novou kartu.