V polovině září začal seriál závodů v cyklokrose Oderským pohárem následován Českým pohárem a obě tyto soutěže vyplňují všechny soboty a neděle až do konce roku. Navíc se závodí i o svátcích a na některé závody vyrazíme také do Polska.

Letošní cyklokrosová sezóna začala závodem zařazeným do Oderského poháru 18. 9. v Žadlovicích. Naši junioři vybojovali 2. místo Adam Bernát, 7. místo Ondra Polášek a Marek Majdanics nedojel ze zdravotních důvodů. Druhý závod Oderského poháru se jel 25. 9. v Zábřehu na Moravě a tady vybojoval znovu 2. místo Adam Bernát

První závod Českého poháru TOI TOI CUP zařazeného do kategorie UCI C2. v Mladé Boleslavi se jel 28. 9. Skvěle si vedl Adam Bernát a dostal se do top desítky – 9. místo. Na 27. místě skončil Šimon
Tabara
a 30. místo obsadil Ondřej Polášek. Marek Majdanics pro zranění nestartoval.

Druhý závod ČP TOI TOI Cup UCI C2. se jel 2. 10. v Hlinsku. Tady po pádu a naražení ramene skončil na 15. místě Adam Bernát, 17. místo Šimon Tabara a 21. místo Ondřej Polášek.

Třetí závod OP 3. 10. ve Vrbně pod Pradědem vyhrál Ondra Polášek. Třetí závod ČP UCI C2 ve Slaném 9. 10. jel pouze Šimon Tabara a vybojoval 19. místo.

Čtvrtý závod OP v Jeseníku 10.10. znovu vyhrál Ondra Polášek. Čtvrtý závod ČP UCI C2. Se jel v Rýmařově 16. 10. Adam Bernát po zranění znovu v top desítce – 8. místo. Návrat Marka
Majdanicse
a start z poslední řady, přesto skvělé 20. místo. Ondřej Polášek dojel po několika pádech na 28. místě.