Singlový turnaj zvládnul nejlépe ze všech, nenašel přemožitele, singly vyhrál a přivezl si zlatou medaili. Ve finále porazil Michala Hubáčka, nasazenou jedničku, ve třech setech 14-21, 21-14 a 21-18 (kompletní výsledky turnaje). V mixu Honzadokráčel se svou herní partnerkou Dominikou Budzelovou až do semifinále a získal bronzovou medaili.

Druhé zlato přidal Honza společně s herním partnerem Michalem Hubáčkem ze čtyřhry bez ztráty setu po zápasech proti párům Pokorný-Stejskal, Vorlík-Brabec a Budzel-Holub.

Článek o turnaji na stránkách českého badmintonového svazu.

Po 2. GP A U19 byly na českém badmintonovém svazu vyvěšeny nové žebříčky ČR kategorie U19: 2. místo (singl), 1. místo (čtyřhra), 2. místo (mix).

Mezinárodním juniorském turnaji v Poreči

Na začátku října 3.–5. 10. byl Honza na mezinárodním turnaji v Chorvatsku, kde skončil Honza ve čtyřhře se svým herním partnerem Janem Loudou jeden zápas před medailovými příčkami. Získali tak 5.–8. místo, kdy podlehli nasazeným polským dvojkám na turnaji ve čtyřech setech (kompletní výsledky turnaje).

Mezinárodní juniorský turnaj v Mirně

Předminulý víkend od 17.–19. 10. odjel Honza na další mezinárodní turnaj, tentokrát do Slovinska. V mixu se probojoval až do třetího kola a získal tak 8.–16. místo. V deblu společně s herním partnerem Janem Loudou obsadil hezké 5.–8.místo, když nestačili na třetí nasazený polský pár (kompletní výsledky turnaje).