Žák SG Jakub Debrecenyi a člen státní reprezentace Českého svazu karate získal na přelomu ledna a února tohoto roku v Pařízi 3. místo v kategorii kata juniorů prestižní federace EKF (European Karate Federation). V průběhu souteže Jakub postupoval suverénně již od prvního kola, ve kterém porazil bulharského reprezentanta 5:0. Dále následovali reprezentanti Ázerbajdžánu a Německa, které Jakub porazil také přesvědčivě 5:0. Ovšem v boji o finále Jakuba porazil zástupce domácí Francie. Sice ne tak přesvedčivě, ale přes to rozhodčí určili výhru Francouzi v poměru 5:0. V boji o třetí místo si pak Jakub placku nenechal vzít a Španěla porazil 5:0.

Úspěchu na pařížském ME předcházela řada jiných. Určitě zmiňme titul Mistra ČR, dále pak vítězství v nejobsazenějším tuzemském turnaji GP Hradec Králové, vítězství na Europoháru v Bratislavě, či 2 vítězství v závodě Světového poháru ve švédském Eslov. V mužských kategoriích 3. místo na Budapešť Open, zařazeného do seriálu závodů Central European Karate League, či vynikající 5. místo na Austria Open, zařazeného do seriálu závodů Golden League – nejprestižnejší série souteží v seniorských kategoriích karate v Evropě.