Skupinka 6 studentů a studentek se zúčastnila na Slovensku Mistrovství středních škol v lyžování a snowboardingu, které se konalo pod záštitou žilinského kraje v lyžařském středisku Vrátná. Samotnou akci, která probíhala už posedmé, zahájila předsedkyně Žilinské župy paní Erika Jurinová.

V šesti kategoriích startovalo celkem 170 sportovců a naši žáci se v této konkurenci neztratili. V kategorii mladších dorostenek obsadila Tereza Balabánová (2.B) 3. místo, v kategorii starších dorostenek pak Petra Kozelská (8.O) 2. místoEliška Kořistková (3.B) 1. místo. Zlatou medaili také získal Antonín Adámek (5.O) v kategorii mladších dorostenců, 12. místo obsadil Daniel Cap (2.B) ve starších dorostencích. V kategorii snowboarding chlapci se 4. místem při své závodní premiéře blýskl Daniel Pastor (4.B). Všem gratulujeme.