Studenti našeho Sportovního gymnázia startovali úspěšně na Zimním Mistrovství ČR v plavání, které se konalo 25.-27. 11. 2005 v plzeňské pětadvacítce. Celkem se na toto mistrovství kvailifikovalo 15 plavců a nejúspěšnějšími byli Martin Baďura a Dominik Bartoš, kteří mezi nejlepšími českými plavci získali medaile. Martin Baďura získal titul Mistr ČR na 100m znak za 0:56,83 a bronzovou medaili na 50m znak za 0:26,53. Dominik Bartoš dosáhl na stříbro v závodě 400m PZ výkonem 4:24,42, bronzovou medaili získal na 200m PZ časem 2:04,53. Do osmičlenného finále postoupili i Martin Šlechta (7.místo na 50m znak) a Jan Hanulík (7.místo na200Vz). Martin Baďura, Dominik Bartoš a Martin Šlechta plavali ve štafetě, která získala stříbrnou medaili v závodě 4x50Vz.