Mistrovství mužů

Druhé MR dospělých v kariéře a parádní výsledek. Ve čtvrtfinále odehrál Viktor vynikající zápas s nasazenou jedničkou Danielem Mekbibem. Utkání rozhodoval až pátý set ve kterém Viktor prohrál nejtěsnějším výsledkem 9:11. Viktor na MR skončil na vynikajícím 8. místě.

Mistrovství juniorů

Na juniorském šampionátu se stal Viktor nejúspěšnějším hráčem, který jako jediný získal zlatý double. Viktorovi se povedl málo vídaný kousek, když vyhrál tituly v obou nejstarších kategoriích do 17 a do 19 let.

Czech Junior Open 2017

Viktor se v 15 letech poprvé představil na turnaji nejvyšší evropské úrovně v nejstarší kategorii do 19 let. Ve vynikajícím semifinále si poradil s evropskou trojkou Romanem Allinckxem a ve finále přehrál nasazenou jedničku Davida Zemana 3:1 a slavil svoje první vítězství na mezinárodní scéně v kategorii do 19 let.

Nordic Junior Open 2016

Na tomto mezinárodním turnaji se podařila Viktorovi perlička v podobě pátého vítězství v řadě, když po předchozích vítězstvích v kategoriích do 13 a do 15 let, přidal i vítězství do 17 let.

French Junior Open 2017

Jeden z nejlépe obsazovaných mezinárodních turnajů na evropské scéně se v kategorii do 17 let stal kořistí Viktora, který za celý turnaj ztratil jediný set a to ve finále.