V turnaji si počínala zcela suverénně a po zásluze všechna svá utkání vyhrála před časovým limitem na iponn. Podařilo se skvěle načasovat formu a také je nutno ocenit skvělou a ukázkovou tréninkovou morálku Kristýny ve sportovní přípravě judo. Její morálka, touha, píle a vůle je ukázková. Už teď může být pro mnohé vzorem.

Moc děkujeme za předvedený výkon, vzornou reprezentaci školy a klubu 1.JCBO a v neposlední řadě za zařazení do reprezentačního výběru U16 ČR, kde Kristýna za čtrnáct dní bude reprezentovat Českou republiku v turnaji Evropského poháru ve Slovinsku a bude v přípravě na mistroství Evropy v příštím roce. Gratulujeme.

Dalšími našimi studenty, kteří se v turnaji prezentovali velmi dobrými výsledky, byli:

• Alena Chwastarzová (1.A), která ve své váhové kategorii do 52kg skončila na krásném a zaslouženém 3.místě. Alenka si v turnaji počínala velmi dobře a zkušeně, přesto v semifinále po zaváhání upadla a musela se smířit pouze se zápasem o celkové třetí místo, které nakonec také úspěšně vybojovala. Gratulujeme.
  • Tomáš Pustějovský (1.A), který ve váhové kategorii do 81 kg obsadil fantastické 3. místo. V Tomášově výsledku je mírné překvapení a udělal nám všem velikou radost. Na druhou stranu je nutno říct, že Tomáš se velmi svědomitě připravoval a tady má zaslouženou odměnu.
  • Adéla Martínková (4.O) do 63 kg, která je věkem ještě starší žačka, v turnaji obsadila páté místo. Předvedla se velmi nadějným a pěkným výkonem.
  • Adam Sieber (1.A) obsadil ve váze do 60 kg skončil rovněž na 5. místě.
  • Markéta Štefková (1.A) skončila ve váze do 57 kg na 9. místě.
  • Turnaje se rovněž účastnil Andrej Schindler (1.A), který se výrazněji neprosadil.