Sezónu společných skladeb jsme zahájili prvním závodem pro juniorky ve Vyškově Trasco cupem a pro seniorky v Brně Sametovou stuhou. Juniorky (Anna Mojáková, Melanie Dluhoš, Beáta Krejčíčková, Nela Polášková, Julie Glasová a Dominika Jánská) vybojovaly 6. místo a seniorky (Táňa Krištofová, Lucie Kozová, Kamila Kozáková, Aneta Luzarová, Bára Kaliská a Ema Šobáňová) se umístily na 3. místě.

Na druhý závod jsme se opět vrátili do Brna na South Moravia cup. Tento závod se nesl v duchu svátku Halloween. Juniorská společná skladba vybojovala 6. místoseniorská získala 3. místo.

Další víkend jsme pokračovali tentokrát v Přerově, kde děvčata závodila dva dny. V sobotu se konal oblastní přebor, kde juniorská společná skladba získala 2. místoseniorská 1. místo. Tím se obě skladby probojovaly na MČR.

V neděli se konal závod Creative Caps cup, kde juniorky vybojovaly 4. místoseniorky 2. místo. Posledním závodem před MČR byl závod La Pirouette Mountain cup v Jeseníku. Juniorská společná skladba pořádně zabojovala a získala krásné 2. místo.