Soutěže se zúčastnila více než stovka mladších žáků a žákyň z atletických klubů SSK Vítkovice, Atletika Poruba a TJ Sokol Opava. Žákyně soutěžily v disciplínách 60m, 60m překážek, skok daleký a běh na 600 m. Žáci pak místo 600 m běželi závod na 800m. Naši školu skvěle reprezentovali studenti primy. Při velké účasti zejména dívek obsadily první dvě místa právě žákyně naší školy. Bára Holainová získala 1. místo s výrazným náskokem 2119 bodů. Za ní se na 2. místě s výkonem 1499bodů a s novým osobním rekordem ve skoku dalekém umístila Valérie Bartošová. Další naše žačky se rovněž výborně umístily a to Barbora Pokorná na 13. místě (1242 b.), Karolína Volná na 14. místě (1223 b.) a Adéla Sobčíková na 20. místě (1147 b.) Celkově se soutěže zúčastnilo 64 dívek.

V soutěži chlapců naši školu reprezentoval pouze jeden žák Jan Vicher. Celkově obsadil 4. místo se součtem 791 bodů. Nutno však dodat, že byl poražen pouze o rok staršími žáky.