V kategorii kadetek se nejlépe dařilo sportovní gymnastce z TJ Sokol M. Ostrava Zuzaně Šustákové, která obsadila ve volných sestavách 11. místo, Kateřina Orságová skončila na 20. místě a Barbora Schneiderová byla dvacátá sedmá.

V kategorii „juniorky A“ juniorská reprezentantka ČR Veronika Cenková vybojovala ve čtyřboji 4. místo, její reprezentační a oddílová kolegyně Nadine Kanonová byla osmá. Lépe se děvčatům dařilo druhý den, kdy se bojovalo o medaile ve finále na jednotlivých nářadích. Veronika se probojovala do finále na všech nářadích, kde na bradlech a kladině zůstala těsně pod medailovými pozicemi, a to na 4. místě. První medaili pro klub vybojovala na přeskoku, a sice medaili bronzovou. Nadine na stejném nářadí skončila čtvrtá. Obě nám velikou radost udělaly na prostných, kde Veronika získala zlatou medaili a titul mistryně ČR 2013 na tomto nářadí a Nadine skončila na stupínku stříbrném.