K tomu holky ještě přidaly 2 nové české rekordy ve štafetách. Nejúspěšnější ostravskou závodnicí byla reprezentantka Barbora Závadová (absolventka SG), která získala 4 zlaté medaile + 3 zlata ve štafetách! Na 200m motýlek zaplavala Barbora nový český rekord 2:10,80. Nejúspěšnější současnou studentkou SG se v Plzni stala juniorská reprezentantka Tereza Kanalošová, která v kategorii dorostenek vyplavala pět medailí (2 zlaté a 3 stříbrné). A další juniorské reprezentantce Petře Gebauerové se podařilo prosadit i mezi dospělými a na 200 m znak získala stříbrnou medaili! Absolventi SG a současní čeští reprezentanti Barbora Závadová a Martin Baďura budou startovat v polovině prosince na ME v krátkém bazénu v dánském Herningu. Držme jim palce!

Na fotografiích jsou vítězné štafety na 4×100 a 4×200 m VZ (obě v novém českém rekordu) a reprezentantka Tereza Kanalošová.