Vzhledem k epidemiologické situaci budou hodnocení z předmětů za 1. pololetí školního roku 2020/2021 zpřístupněny přes webovou aplikaci Bakaláři 26. 1. 2021 po pedagogické radě.

Výpisy vysvědčení budou předávány po nástupu žáků na prezenční výuku.

Návod pro získání přístupu do webové aplikace Bakaláři

Sportovní gymnázium Ostrava využívá pro komunikaci s rodiči a žáky webovou aplikaci Bakaláři. Přístupové údaje, pokud je nemáte k dispozici, obdržíte následovně:

Bakaláři pro rodiče

  1. Přístup do webové aplikace Bakaláři je přes ikonku v pravé horní části webových stránek školy nebo na webové adrese https://bakalari.sportgym-ostrava.cz.
  2. Po načtení přihlašovací stránky klepněte na odkaz Zapomenuté heslo.
  3. Zadejte do pole svou emailovou adresu, kterou jste používali pro komunikaci se školou během přijímacích zkoušek (rodiče nových žáků) nebo kterou již máte nastavenu v systému Bakaláři.
  4. Na zadanou emailovou adresu obdržíte email s odkazem na vytvoření/změnu hesla. Odkaz je funkční pouze omezenou dobu, v případě nefunkčního odkazu opakujte postup pro zaslání emailu.
  5. V případě, že se objeví chyba při odesílání emailu ze stránek Bakalářů, kontaktujte administrátora webu: admin@sportgym-ostrava.cz.

Bakaláři pro žáky

  1. Žáci používají přístupové údaje, které obdrželi na začátku školního roku u nastupujících žáků, nebo později během roku v případě jejich ztráty.
  2. Pokud žák nemá funkční přístupové údaje do Bakaláře, pak je nezbytné, aby vytvoření nových přístupových údajů řešil v co nejkratší době u administrátora webu: admin@sportgym-ostrava.cz.
  3. Přístup do webové aplikace Bakaláři je přes ikonku v pravé horní části webových stránek školy nebo na webové adrese https://bakalari.sportgym-ostrava.cz.
  4. Změnu hesla lze provést také přes funkci Zapomenuté heslo na přihlašovací stránce do Bakalářů zadáním hesla, které jste si nastavili u svých osobních údajů. V tomto případě ale bude nové heslo odlišné od hesla do e-learningové aplikace PROBOS.