Zuzka se ve váhové kategorii do 57kg umístila na skvělém 3. místě a získala tak nejen premiérové umístění na podiu v této velmi těžké a náročné soutěži, ale především důležité body do klasifikace na ME-D a MS-D. Zuzka se v soutěži dokázala probojovat přes dvě ruské závodnice až do semifinále, kde podlehla další reprezentantce z Ruska. V boji o třetí místo však s Tureckou reprezentantkou už byla úspěšná a mohla slavit třetí místo.

Radek Rýpar ve váhové kategorii do 55kg obsadil pěkné 5. místo. Rovněž Radek se přes reprezentanty Ruska a Gruzie dokázal probojovat v pavouku až do semifinále, kde ovšem nestačil na ruského závodníka. Bohužel se mu nevedlo ani v boji o bronz, kde rovněž podlehl ruskému reprezentantovi. Rovněž Radek si připsal důležité body do klasifikačního bodování na vrcholné mistrovské soutěže ME a MS v kategorii dorostenců.

Již o následujícím víkendu 8.-9. 4. je čeká další pokračování EP na domácím tatami v Teplicích, kde společně se Zuzkou a Radkem budou Českou republiku ještě reprezentovat Ondřej Chlopčík, Matěj Silvestr a Alžběta Škrobánková. Držte palce!