Sportovní hala Plzeňská

Sportovní hala

Škola má vlastní sportovní halu na Plzeňské ulici (za hotelem Vista), která je vzdálena asi 20 minut od budovy školy. V dopoledních hodinách tato hala slouží především pro výuku míčových her a atletiky. V odpoledních hodinách ji využívají sportovní kluby, které úzce spolupracují se Sportovním gymnáziem (volejbal, basketbal, moderní gymnastika). Během víkendů je sportovní hala využívána kluby a oddíly pro pořádání mistrovských utkání a dalších soutěží a závodů, jako např. Velikonoční pohár a Ostrava Cup v basketbale, Vítkovický pohár a Memoriál M. Kojdeckého ve sportovní gymnastice a pod. Při vytěžování sportovní haly spolupracujeme s oddílem moderní gymnastiky SSK Vítkovice, volejbalovým týmem Blue Voley Ostrava a basketbalovými kluby BK NH Ostrava, SBŠ Ostrava a Snakes Ostrava.

• 3.12.2019 | Organizace
    Informace k lyžáku do Alp [více…]
  • 18.11.2019 | Organizace
    Systém Bakaláři aktualizován a plně dostupný [více…]