Sportovní hala

Škola má vlastní sportovní halu na Plzeňské ulici (za hotelem Vista), která je vzdálena asi 20 minut od budovy školy. V dopoledních hodinách tato hala slouží především pro výuku míčových her a atletiky. V odpoledních hodinách ji využívají sportovní kluby, které úzce spolupracují se Sportovním gymnáziem (volejbal, basketbal, moderní gymnastika). Během víkendů je sportovní hala využívána kluby a oddíly pro pořádání mistrovských utkání a dalších soutěží a závodů, jako např. Velikonoční pohár a Ostrava Cup v basketbale, Vítkovický pohár a Memoriál M. Kojdeckého ve sportovní gymnastice a pod. Při vytěžování sportovní haly spolupracujeme s oddílem moderní gymnastiky SSK Vítkovice, volejbalovým týmem Blue Voley Ostrava a basketbalovými kluby BK NH Ostrava, SBŠ OstravaSnakes Ostrava.

Plzeňská 2627/16
700 30 Ostrava – Zábřeh