Sportovní hala Plzeňská

Sportovní hala

Škola má vlastní sportovní halu na Plzeňské ulici (za hotelem Vista), která je vzdálena asi 20 minut od budovy školy. V dopoledních hodinách tato hala slouží především pro výuku míčových her a atletiky. V odpoledních hodinách ji využívají sportovní kluby, které úzce spolupracují se Sportovním gymnáziem (volejbal, basketbal, moderní gymnastika). Během víkendů je sportovní hala využívána kluby a oddíly pro pořádání mistrovských utkání a dalších soutěží a závodů, jako např. Velikonoční pohár a Ostrava Cup v basketbale, Vítkovický pohár a Memoriál M. Kojdeckého ve sportovní gymnastice a pod. Při vytěžování sportovní haly spolupracujeme s volejbalovým týmem Blue Voley Ostrava a basketbalovými kluby BK NH Ostrava, SBŠ Ostrava a Snakes Ostrava.

• 7.12.2017 - LYŽÁK ALPY - důležité informace k odjezdu! [více…]
  • 5.12.2017 - Škola je zapojena do projektu Podpora vzdělávání pedagogů formou vzájemné... [více…]
  • 21.11.2017 - Představení a přednášky Centra regenerace lidského organismu [více…]

• 28.11.2017 | Judo