Ve středu 29. 11. 2023 se odehrálo 2. kolo středoškolské futsalové ligy. Los nám přisoudil soupeře z Biskupského gymnázia, SŠ PRIGO a SŠ technickou a zemědělskou z Nového Jičína.

V prvním zápase si kluci poradili rozdílem dvou tříd se SŠ z Nového Jičína poměrem 13:1. Druhé utkání nám přihrálo soupeře z PRIGA a utkání bylo již vyrovnanější. Kluci museli během utkání dvakrát dotahovat skóre. PRIGO bylo od začátku turnaje velmi přehecované a s externím trenérem dávali jasně najevo, co pro ně znamená možný skalp sportovního gymnázia. Některé momenty prvního poločasu byli na středoškolský futsal nadmíru vyhrocené, ale naši kluci se s tím vypořádali nejlépe, jak mohli. Do poločasu otočili stav ve svůj prospěch na 3:2, aby v druhém poločase soupeřili nedovolili už nic, než jen vytahovat míč z vlastní sítě. Celkové skóre na konci utkání svítilo 5:2 v náš prospěch.

Ve třetím utkání již o nic nešlo a s jistotou postupu do 3. kola z 1. místa se utkání dohrávalo v přátelské atmosféře. Konečný stav proti Biskupskému gymnáziu byl 6:1. Po novém roce nás čeká 3. kolo, ze kterého postoupí do finále severomoravské divize již pouze vítěz turnaje.

Sestava: Kedroň, Frýdl, Bitta, Drozd, Graclík, Krakovka, Řeháček, DvořáčekHavran.