Dne 5. 5. se konal na kladenském stadionu Středoškolský pohár SG v atletice. Zúčastnilo se 9 SG z celé republiky. Konkurence byla dobrá, jen chladné počasí a vítr trochu znepříjemnilo tyto závody. Naše děvčata obsadila celkově 3. místo, i když nebyla v nejsilnější sestavě – právě největší opory (Ogrodníková, Slaninová, Cachová,…) z důvodu příprav, nemoci apod. se nemohly zúčastnit. Chlapci obsadili 8. místo, celkově jsme byli 5. Disciplíny byli trochu netradiční, dost jich chybělo, proto se nemohli naši atleti předvézt v plné síle. Každopádně slouží tato akce k upevnění vztahů mezi SG a jako přípravná soutěž k nadcházející sezóně. Přesto se dosahovalo výborných výkonů a naše Petra Urbánková byla vyhlášena jako nejlepší atletka Středoškolského poháru. Mezi naše nejlepší atlety patřily Petra Urbánková, která vyhrála 60 m, Dominika Horňáková – ta vyhrála dálku i trojskokLukáš Kozárek, který byl 2. ve trojskoku.