Studentky Kamila Kozáková, Ema ŠobáňováBára Vaňková (Juniorky A) a Petra Kmochová, Táňa Krištofová (Seniorky A) se zúčastnily Mistrovství České republiky, které proběhlo 24.–26. 9. v Brně. Závod trval tři dny, kdy první den děvčata bojovaly ve dvojboji v sestavách s obručí a míčem, druhý den pak v sestavách s kužely a stuhou. Poslední den probíhalo finále v každé sestavě.

První dvojboj Kozáková a Šobáňová dokončily pouze s drobnými chybami. Na Vaňkové, Kmochové a Krištofové byla vidět velká nervozita, která zahrála v jejich výkonu svou roli. Druhý den šla na studentkách vidět únava i nervozita a jejich výkony byly už s většími chybami. Nejlépe se umístila Kamila Kozáková, která skončila na krásném 39. místě se 39,250 body, Ema Šobáňová obsadila 44. místo se 34,850 body a Bára Vaňková skončila na 47. místě se 33,00 body z celkových 52 závodnic.

V kategorii seniorky A se Petra Kmochová umístila na 14. místě s 50,850 body a Táňa Krištofová na 15. místě se 48,400 body. V obou kategoriích je velká konkurence, a i když studentky zajely své sestavy pouze s drobnými chybami, tak se bohužel do finále neprobojovaly.