V belgickém Verviers proběhl za účasti více než 130 závodníků a závodnic z 9 států 28. ročník mezinárodního závodu ve sportovní gymnastice mužů a žen.

Studentky sportovního gymnázia spolu s oddílovými kolegyněmi z GK Vítkovice přivezly 5 medailí. V kategorii 1 získaly primánky Linda RakováSára Novotná spolu s Katkou Bártkovou a Frederkou Prutkayovou bronzovou medaili v konkurenci 12 družstev, Linda přidala stříbrnou medaili v soutěži jednotlivkyň, Katka získala bronzovou medaili, Frederka skončila těsně na 4. místě a Sára obsadila krásné 5. místo.

Také v kategorii 2 získaly Anička Krýsová (5.0), Anet Nykodymová (4.0), Nela Hlávková (2.0), Klárka Papežová (1.0) spolu s Adélou Chudovou, Anet Neničkovou a Míšou Vavrošovou bronzové medaile v soutěži družstev, kde startovalo celkem 15 družstev. Anet Neničková přidala ještě stříbrnou medaili v soutěži jednotlivkyň, Anet Nykodymová skončila těsně pod stupni vítězů na 4. místě, Anička obsadila krásné 7. místo, Klárka 12. a Nelka 15. místo.

Mezinárodní závod byl přípravou na mistrovství ČR, která proběhnou na začátku června v Brně a v Ostravě.